25 results in search
$474,900
59
21 Mayflower Drive Terre Haute IN 47803

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,300
Dom 17
$279,900
60
1645 5th Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,558
Dom 9
$245,000
-$5,000
49
809 Maple Avenue Terre Haute IN 47804

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,006
Dom 54
$225,000
29
1925 4th Street Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,104
Dom 89
$199,900
54
1 Longridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,886
Dom 26
$739,999
-$9,001
53
4188 Cart Path Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,574
Dom 63
$549,900
38
1183 Harbor Point Road Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,123
Dom 26
$419,900
-$25,000
65
3421 Autumn Ridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,024
Dom 107
$419,900
70
11176 US HWY 40 Terre Haute IN 47803

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,278
Dom 36
$389,900
30
8083 Red Fox Avenue Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,171
Dom 70
$379,900
41
1000 Ridge Road Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,528
Dom 59
$379,900
55
608 Putter Point Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,292
Dom 72
$364,999
55
143 Southridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,928
Dom 16
$354,900
-$15,000
27
108 Woodbine Drive Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,549
Dom 26
$350,000
32
914 Center Street TERRE HAUTE IN 47807

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,926
Dom 222
$344,900
35
5651 and 5671 Dry Gulch Turn Court Terre Haute IN 47805

Beds 7
Baths 3
Sq.Ft. 2,888
Dom 68
$339,900
-$15,000
46
1864 Curry Drive Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,987
Dom 103
$334,900
40
8120 Cullen Place Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,852
Dom 302
$329,900
25
6800 Basswood Avenue Terre Haute IN 47805

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 3,604
Dom 193
$309,900
28
2328 Morton Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,477
Dom 19
$305,900
43
3385 North Pointe Avenue Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,943
Dom 16
$264,000
41
1616 Center Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,700
Dom 116
$244,000
-$5,000
23
2041 9th Street Terre Haute IN 47804

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,425
Dom 23
$229,900
60
801 Brown Avenue Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,484
Dom 12
$224,900
28
8053 Sullivan Place Terre Haute IN 47802

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,128
Dom 124