67 results in search
$549,000
40
135 Rolling Valley Court Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,675
Dom 249
$499,900
39
7150 Nichole Court Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,628
Dom 2
$425,000
42
4980 Brentwood Avenue Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,183
Dom 1
$279,900
60
1645 5th Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,558
Dom 9
$245,000
-$5,000
49
809 Maple Avenue Terre Haute IN 47804

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,006
Dom 54
$209,900
32
1200 Center Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,119
Dom 26
$199,900
54
1 Longridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,886
Dom 26
$132,500
19
2341 8th Avenue Terre Haute IN 47804

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,806
Dom 80
$739,999
-$9,001
53
4188 Cart Path Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,574
Dom 63
$652,000
67
3752 Bridlewood Lane Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,712
Dom 14
$649,000
70
5423 Tottenham Circle Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,540
Dom 57
$590,000
40
9475 Grotto Road Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,401
Dom 365
$575,000
48
614 Dobbs Glen Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,036
Dom 47
$549,900
38
1183 Harbor Point Road Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,123
Dom 26
$519,999
41
5614 Bison Lane Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,886
Dom 85
$444,900
62
2853 Terri Lee Court Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,238
Dom 30
$405,000
61
661 Vista Glen Drive Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,036
Dom 3
$389,900
30
8083 Red Fox Avenue Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,171
Dom 70
$389,900
69
319 Settlers Lane Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,528
Dom 12
$379,900
41
1000 Ridge Road Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,528
Dom 59
$379,900
55
608 Putter Point Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,292
Dom 72
$374,999
52
1159 Ravine Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,430
Dom 163
$369,900
45
77 Mckinley Boulevard Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,104
Dom 152
$369,900
-$30,000
59
220 Highland Court Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,235
Dom 68
$364,999
55
143 Southridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,928
Dom 16
$363,500
47
7284 Belfonte Lane Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,474
Dom 135
$354,900
-$15,000
27
108 Woodbine Drive Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,549
Dom 26
$339,900
-$15,000
46
1864 Curry Drive Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,987
Dom 103
$334,900
40
8120 Cullen Place Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,852
Dom 302
$324,900
41
53 Antler Drive Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,435
Dom 67