200 results in search
$1,399,000
61
5125 Old Maple Avenue Terre Haute IN 47803

Beds 5
Baths 6.5
Sq.Ft. 6,945
Dom 57
$795,000
63
4154 Ironwood Lane Terre Haute IN 47802

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,630
Dom 73
$549,000
40
135 Rolling Valley Court Terre Haute IN 47803

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,675
Dom 248
$539,900
63
4545 Caroline Grace Lane Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,336
Dom 51
$499,900
39
7150 Nichole Court Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,628
Dom 1
$475,000
-$10,000
39
5190 Eldridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,102
Dom 21
$474,900
59
21 Mayflower Drive Terre Haute IN 47803

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,300
Dom 16
$425,000
42
4980 Brentwood Avenue Terre Haute IN 47805

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,183
Dom 0
$385,000
2
1771 Bear Creek Lane Terre Haute IN 47803

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,840
Dom 189
$385,000
67
1759 Bear Creek Lane Terre Haute IN 47803

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,840
Dom 189
$385,000
67
1765 Bear Creek Lane Terre Haute IN 47803

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,840
Dom 189
$335,000
51
3732 Magnolia Court Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,065
Dom 83
$324,900
39
1797 Bear Creek Lane Terre Haute IN 47803

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,991
Dom 392
$315,000
39
7670 Sycamore Knolls Street Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,758
Dom 57
$299,000
51
117 Allendale Terrace Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,172
Dom 24
$289,900
36
6705 Basswood Street Terre Haute IN 47805

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,260
Dom 18
$289,900
49
1971 45 1/2 Court Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,085
Dom 63
$279,900
49
7366 Troy Court Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,696
Dom 9
$279,900
60
1645 5th Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,558
Dom 8
$279,000
46
650 Powder Horn Court Terre Haute IN 47803

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,788
Dom 69
$269,900
68
2542 Fruitridge Avenue Terre Haute IN 47803

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,807
Dom 7
$245,000
-$5,000
49
809 Maple Avenue Terre Haute IN 47804

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,006
Dom 53
$240,000
26
4979 Robinson Place Terre Haute IN 47885

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,050
Dom 11
$225,000
29
1925 4th Street Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,104
Dom 88
$210,000
1
700 Delaware Avenue Terre Haute IN 47804

Beds 6
Baths 2.5
Sq.Ft. 4,268
Dom 427
$209,900
32
1200 Center Street Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,119
Dom 25
$209,900
23
1901 24th Street Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,441
Dom 16
$199,900
54
1 Longridge Road Terre Haute IN 47802

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,886
Dom 25
$189,900
54
2709 Crawford Street Terre Haute IN 47803

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,363
Dom 25
$169,900
53
1920 Center Street Terre Haute IN 47802

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,369
Dom 18